СумБуд
СумБуд

Ім’я голови РПЛ Сумщини Тетяни Головко увіковічнили у книзі про жінок-творців історії Роменщини

Суспільство | 19:43, 5.09.2018
 Поділитися

Поділитися в

Без сумніву, Тетяна Іванівна – непересічна особистість не тільки рідного Роменського краю, а й усієї Сумщини. Жінка, в якій поєднується на перший погляд непоєднуване – професіоналізм, твердість духу, успішність, авторитетність з одного боку та жіночність, щиросердність, родинність з іншого.

Окрім того, як заступник голови Сумської обласної ради, політик, волонтер пані Тетяна ніколи не залишається осторонь будь-яких ініціатив, направлених на розвиток регіону та благородну мету. От і цього разу не змогла проявити байдужість, відгукнувшись на прохання свого земляка про допомогу у фінансуванні видавництва чергового “альманаху”.

“Кожного разу, коли маю змогу допомогти з видавництвом книг – відчуваю причетність до чогось великого і вічного. Остання “Жінки Роменщини” – унікальна. Перш за все тим, що упорядник і автор – Стрельченко Григорій Степанович – дуже авторитетна для мене людина, людина з великим життєвим досвідом, патріот рідного краю і автор багатьох книг про Роменщину. А по-друге – тим, що ця книга про жінок, які творили і продовжують творити історію моєї рідної землі. Дякую, що і моє скромне ім’я вписане до неї”, – зауважила Тетяна Головко.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

метизная компания
загрузка...
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: