СумБуд
СумБуд

Інклюзивний садочок, соціальна кав’ярня та сувенірний цукор: в Сумах визначили найкращі соціальні проекти

 Поділитися

Поділитися в

15 червня сумські слухачі Школи соціального підприємництва завершили навчання та презентували власні бізнес-проекти.

За 5 місяців кропіткої роботи над собою та власними ідеями, їм вдалося не тільки здобути знання, а й створити дійсно інноваційні та прибуткові бізнес-кейси. Прослухавши лекцію про мистецтво публічного виступу та самопрезентації від Олександра Бабія, сім команд-фіналістів успішно презентували свої ідеї членам журі та присутній публіці.

Серед ідей учасників були як традиційні форми соціального підприємства, наприклад, благодійний магазин одягу чи соціальна кав’ярня, так і нестандартні ідеї муніципального маркетингового агентства чи інклюзивний дитячий садок приватного типу. Всі проекти орієнтовані на вирішення певної соціальної проблеми, та, при цьому, мають масштабний бізнесовий потенціал. Кожен з учасників отримав влучні поради від членів журі, що в майбутньому допоможуть їм покращити свої напрацювання.

Підбивши підсумки, журі обрало три найкращі проекти, які отримали призи від Української соціальної академії, а саме:

– Засновниця проекту Sumy Art Souvenirs Ольга Ковалевська отримала сертифікат на 10 годин менторської підтримки. Сподіваємось, що отримавши необхідні поради від фахових менторів, Ольга зможе реалізувати проект спрямований на реставрацію сумських цукрових заводів й повернути місту статус «цукрової столиці».

– Максим Наумець матиме можливість поглибити свої знання в сфері кавового бізнесу отримавши від УСА стипендію на навчання в Міжнародній школі кави та соціального підприємництва. Це навчання матиме велике значення для хлопця, котрий прагне відкрити в Сумах соціальну кав’ярню «Open heart», частина прибутку якої перераховуватиметься на потреби незахищених верств.

– Найбільшу кількість балів від журі отримала Оксана Докторович з проектом дитячого закладу домашнього типу «Рукавичка». Вона прагне створити унікальний дитячий садок з інклюзивним ухилом на базі власного будинку. Саме тому, Українська соціальна академія подарувала їй можливість стати учасником Літньої школи соціального підприємництва, що відбуватиметься на базі УСА. Всі проекти були по своєму цікаві й мають високий потенціал для реалізації. Більше того, представники сумського бізнесу, які були серед членів журі, заявили про готовність інвестувати в проекти учасників та допомогти з запуском підприємств.

Українська соціальна академія пишається досягненнями своїх випускників й допомагатиме їм в подальшій діяльності, адже наша сила в єдності.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

метизная компания
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: