СумБуд
СумБуд

 «JOY!Camp» запрошує сумську молодь вдосконалювати англійську за відпочинком

Суспільство | 08:15, 12.07.2018
 Поділитися

Поділитися в

Літній англомовний наметовий табір для дітей віком від 14 до 17 років відбудеться з 26 липня по 3 серпня поблизу с. Грунівка Краснопільського району.

«JOY!Camp» – це безкоштовний табір для старшокласників та студентів коледжів і училищ, де ефективно поєднуються активний відпочинок на свіжому повітрі (рухливі ігри, купання в річці, плавання на байдарках, пісні біля вогнища) з навчальною програмою з використанням методів неформальної освіти.

Навчальні, тренінгові сесії, вечірні програми, ігри та різні активності з учасниками проводять іноземні волонтери (волонтери Корпусу Миру США та волонтери EVS-служби), іноземні студенти Сумського державного університету та співробітники Сумського центру дозвілля молоді.

Навчальна програма представляє собою тренінгові заняття з наступних тем: «Лідерство», «Команда», «Права людини», «Вирішення конфліктів», «Ораторське мистецтво», «Публічний виступ» та інші.

Головна ідея табору полягає не у вивченні граматики чи лексики іноземної мови, а у створенні  умов для вільного і невимушеного спілкування з носіями мови, а також у формуванні навичок командної роботи, ефективної комунікації, взаємоповаги і взаєморозуміння.

Зареєструватися для участі можна заповнивши Гугл-анкету, перейшовши за посиланням

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

метизная компания
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: