Реклама
jurotat

Китай інвестуватиме в Сумську область

 Поделиться

Поделиться в

Foto

Вчора, 16 листопада, відбулося офіційне підписання Меморандумів про співпрацю між Генерельним Секретарем Альянсу міст Шовкового шляху пані У Бісю та головами 4 обласних адміністрацій, серед яких і Сумська. Підписання відбулося в рамках ІІ українського форуму Шовкового шляху в Києві, передає кореспондент AgroPolit.com.

Меморандум про співпрацю підписали: голова Сумської державної адміністрації Микола Клочко, голова Херсонської облдержадміністрації Андрій Гордєєв, голова Трускавецької міської ради (Львівська область) Андрій Кульчинський та голова Фастівської міськради (Київська область) Михайло Нетяжук.

Співпраця областей України з Китаєм дозволить їм розвивати торгівлю та економіку, а також зміцнювати міжрегіональне економічне співробітництво та реалізовувати інвестиційні проекти.

Підписання відбулося під патронатом громадської організації «Silk Link», яка утворена з метою налагодження комплексної кооперації між Україною та Китайською Народною Республікою та перетворення України в транспортно-логістичний хаб.

Голова організації «Silk Link» зазначила, що співпраця з Китаєм дає можливість областям інтегруватися у світові транспортні шляхи й залучати іноземні інвестиції:

Перспективи від Шовкового шляху колосальні. Китай за останні чотири роки інвестував більше $50 млрд в проект «Один пояс, один шлях». Вздовж Шовкового шляху. Було створено біля 56 зон розвитку у 20 країнах і більше, ніж 180 тис робочих місць. І вже сьогодні ці ініціативи реалізовуються в Україні. Розпочинаємо з освітніх проектів», ‒ розповіла Ірина Никорак.

 

 

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Керама Хит
comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: