Керама Хит
Керама Хит

Клопотання слідчих щодо проведення експертизи у разі смерті громадян розглядаються на вихідних і святах – Ковпаківський райсуд Сум

Суд, Суспільство | 19:00, 20.04.2018
 Поділитися

Поділитися в

Ковпаківський районний суд міста Суми повідомляє, що розгляд клопотань про призначення судово-медичної експертизи у кримінальних провадженнях за фактом смерті громадян, відбувається щодня, включаючи вихідні та свята.

Про це йдеться на офіційній сторінці установи.

Останнім часом виникають непоодинокі випадки, коли до керівництва суду звертаються громадяни з питань неможливості своєчасного поховання рідних, оскільки, зі слів працівників слідчих органів, у вихідні судом клопотання не розглядаються.

“Наголошуємо, щосуботи та щонеділі, а також у святкові дні, з 8.00 до 17.00 год. в Ковпаківському районному суді м. Суми здійснюється чергування слідчими суддями для розгляду клопотань слідчих про проведення експертизи трупів”, – повідомляють у оголошенні.

З питань щодо розгляду таких клопотань рекомендуємо звертатися до канцелярії суду за телефоном: (0542) 61-11-63.

16 березня 2018 р. набули чинності зміни до Кримінального процесуального кодексу України, якими встановлено новий порядок призначення експертиз у кримінальних провадженнях.

Відповідно до вимог ч. 3 ст. 244 КПК України клопотання про проведення експертизи розглядається слідчим суддею місцевого суду не пізніше п’яти днів із дня його надходження до суду.

Зважаючи на актуальність питання своєчасного призначення судово-медичних експертиз у кримінальних провадженнях за фактами смерті громадян, 16 березня 2018 р. відбулися збори суддів Ковпаківського районного суду м. Суми та прийнято рішення, яким встановлено чергування слідчих суддів для розгляду клопотань слідчих про проведення судово-медичних експертиз виключно трупів в порядку ст. 244 КПК України.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Stroika
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: