СумБуд
СумБуд

Книгу про місію України в глобалізованому світі презентують в Сумах

 Поділитися

Поділитися в

Завтра, 4 жовтня, в обласному центрі презентують книгу “Місія України та національні інтереси в глобалізованому світі: візія націоналістів”. Представляти видання буде експерт недержавного аналітиного центру “Українські студії стратегічних досліджень” Юрій Олійник.

Як Україні після століть окупації стати суб’єктом міжнародної політики? Чи здатна Україна реалізувати власний геополітичний проект? Як зберегти українську ідентичність в умовах глобалізації? Зрештою, як адекватно протистояти постійній російській імперській загрозі? Про це йдеться у розвідках відомих науковців, публіцистів, експертів-міжнародників, політиків, учасників російсько-української війни.

Книга містить також найкращі роботи Міжнародного конкурсу есеїв для молодих науковців на тему: «Чи здатна Україна на власний геополітичний проект: місія України та національні інтереси в глобалізованому світі», – зазначають організатори на сторінці у Facebook.

Видання, за словами ініціатора та організатора щорічних Бандерівських читань, директора Недержавного аналітичного центру “Українські студії стратегічних досліджень” Юрія Сиротюка, «пропонує стратегічну дискусію про філософські підстави нашої геополітики, опційні моделі цілепокладання наших міжнародних зусиль, пошук відповіді на питання про «місце й місію України в міжнародній політиці» та амбіційні прогнози «Чи здатна Україна на власний геополітичний проект».

Захід відбудеться у приміщенні “Агенції промоції “Суми” (вулиця Соборна, 27). Початок о 15:00.

Вхід вільний.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

метизная компания
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: