СумБуд
Керамо Хит

Книгу про мислителя позаминулого сторіччя презентували на Сумщині (ФОТО)

 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 3 жовтня, у Сумському прес-клубі презентували монографію професора, доктора економічних наук Леоніда МЕЛЬНИКА «Машина времени» Н.Н. Неплюева»

На данном изображении может находиться: один или несколько человек, люди сидят и в помещении

Зокрема, монографія Леоніда Мельника про індустріально-аграрний кластер, закритий 89 років тому, та його творця Миколу Неплюєва.

На данном изображении может находиться: 1 человек, стоит, борода и текст

«Сьогодні, коли людство у ході ІІІ і ІV промислових революцій шукає шляхи переходу до «зеленої» економіки, із подивом приходиш до розуміння того, що багато компонентів прийдешнього суспільства незбагненним чином було вже реалізовано понад сторіччя тому в безпрецедентному за своїм змістом і результатами діяльності Хрестовоздвиженському трудовому братстві, заснованому на землі Сумщини видатним філософом і практиком Миколою Неплюєвим», – говорить Леонід Мельник.

На данном изображении может находиться: один или несколько человек и текст

Довідково: Микола Неплюєв – богослов, громадський діяч, педагог і мислитель. Він був суспільним діячем європейського масштабу, членом англо-російської літературної спілки, Міжнародної Молитовної спілки, головним організатором проведення Конгресу єдиного людства. Створив в с. Воздвиженське Ямпільського району Сумської області — Православне Хрестовоздвиженське Трудове Братство, основною ідеєю якого було єднання усіх християнських конфесій і демілітарізація держав.

На данном изображении может находиться: 4 человека, люди стоят

 

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

метизная компания
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: