Реклама
jurotat

Коли сумський «Центр догляду за тваринами» переїде на законне місце?

Суспільство | 11:40, 21.08.2017
 Поделиться

Поделиться в

Сьогодні на апаратній нараді обговорили хід виконання доручення мера щодо переїзду громадського притулку для бездомних тварин із самовільно зайнятої земельної ділянки по вул. Г. Кондратьєва на облаштовану територію КП «Центр догляду за тваринами».

Здійснити задумане не могли протягом кількох місяців. Причиною стало незаконне звалище. За словами в. о. директора департаменту інфраструктури Віктора Павленка, на минулих вихідних роботи з вивезення 1000 м куб сміття були виконані, а територія практично готова до заселення.

Директор «Центру догляду за тваринами» Володими Руденко зазначив:  щоб перевезти всі конструкції на нове місце, необхідна допомога комунальників. У притулку немає необхідної кількості працівників, які б домогали у облаштуванні, а також не вистачає техніки. Тому термін завершення роботи буде залежати від того, яка допомога буде виділена притулку. За його словами, переїзд притулку — складний процес, адже спочатку необхідно демонтувати вольєри на вулиці Харківській і перевезти їх у місце призначення. Вже потім туди можна буде переселяти тварин.

Проблема полягає у тому, що в деяких місцях досі продовжує лежати сміття.  Вивезти залишилось близько половини. Крім цього як старий притулок, так і новостворений не можна залишати без нагляду, тому, говорить директор центру, буде організована охорона.

У підсумку, міський глава Олександр Лисенко доручив створити графік, згідно з яким буде проводитися прибирання і переїзд притулку на нове місце.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Керама Хит
comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: