СумБуд

Команда з Сум виграла Всеукраїнську олімпіаду

Суспільство | 18:33, 26.03.2019
 Поділитися

Поділитися в

У столиці завершився всеукраїнський етап олімпіади креативності “Destination Imagination”. Переможцями стали п’ять команд – з Рівного, Сум та Ворохти (Івано-Франківська область), а також дві з Києва. Вони отримали право представляти країну на Глобальному фіналі креативної олімпіади, що відбудеться наприкінці травня у Канзас-Сіті (США).

Змагання за цим напрямом проводилися в Україні вперше. Переможцем номінації “Суспільний виклик” стала команда КЗ СОР “Обласний центр позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю”.

Учасниками олімпіади стали 200 конкурсантів, загалом – 30 команд. Завдання перевіряли вміння учасників працювати в команді, керувати проектами, критично та творчо мислити. Крім того, конкурсанти мали продемонструвати вміння використовувати теоретичні знання на практиці, швидко приймати рішення, створювати конструкції з обмеженої кількості інструментів тощо. Змагання проходили у трьох вікових категоріях: І – до 12 років, ІІ – до 15 років і ІІІ – до 19 років.

Випробування розпочалися одразу в перший день фінального етапу олімпіади. Так, командам запропонували пройти квест, який знайомив їх з відомими українцями. Приміром, вони мали назвати родину, яка заповіла усе своє майно Києву. Відповідь – родина Ханенків – вела учасників до наступного етапу конкурсу. У цьому квесті також були питання про Євгена Патона, Ігоря Сікорського, Миколу Амосова та інших.

За умовами олімпіади команди попередньо готували проекти, обравши для себе один із “викликів”: художній, суспільний, імпровізаційний, інженерний, технічний чи науковий. Серед завдань, над якими вони працювали під час олімпіади – діагностування хвороби вигаданим пристроєм, аргументуючи медичні припущення, управління літальним апаратом, який має підняти й скинути вантаж у відповідні місця, дослідження історії, структури і способів використання сучасної гри тощо.

Представник змагань та організатор олімпіади в Україні – Національний центр “Мала академія наук України”.

Ознайомитися з переліком команд-призерів за кожним “викликом” та окремою  віковою категорією можна тут.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

метизная компания
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: