Реклама
jurotat

Конкурс на оновлення «Казки»: влада Сум дає 50 тис.грн.

Суспільство | 14:00, 28.07.2017
 Поделиться

Поделиться в

У Сумах стартує відкритий конкурс на визначення кращої ескізної пропозиції оновлення дитячого парку «Казка».

На підготовку творчих проектів в охочих є час із 1 серпня по 3 жовтня.

Учасниками конкурсу можуть бути архітектори, дизайнери, творчі колективи, студенти, аматори. До участі не допускаються члени журі, відповідальний секретар, їх близькі родичі, особи, що безпосередньо пов’язані з членами журі виконанням трудових обов’язків, особи, які готували конкурсні документи.

Прийом заявок на конкурс триватиме до 31 серпня. Днем прийому робіт визначене 4 жовтня. А до 27 числа цього ж місяця журі назве ім’я переможця.

Його проект перейде у власність організатора конкурсу для вирішення питання замовлення подальшої розробки проекту, — зазначає Інфопортал міськради.

Переможець конкурсу зобов’язаний буде укласти з виконавчим комітетом міської ради договір про передачу виключних майнових авторських та суміжних прав на конкурсну роботу. Разом із тим він матиме переважне право на подальше розроблення (чи участь у розробленні) проектно-кошторисної документації. У разі відмови переможця конкурсу від подальшої реалізації його конкурсного проекту замовник конкурсу на підставі рекомендацій журі, викладених у протоколі про підсумки конкурсу, може обрати для реалізації інший відзначений заохоченням проект.

Фінансування конкурсу відбувається за рахунок коштів міської ради. Призовий фонд становить 50 тис. грн.: 25 тис. грн за І місце, 15 тис. грн. – за ІІ, 10 тис. грн. – за ІІІ.

 

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Керама Хит
comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: