Реклама
jurotat

Конотоп знову з вуличним освітленням

ЖКГ, Суспільство | 17:08, 2.12.2017
 Поделиться

Поделиться в

Вчора конотопські депутати проголосували за зміни до програми, зокрема в частині вуличного освітлення та за виділення коштів (200 тис.) Це саме та мінімальна сума яка необхідна для забеспечення освітленням міста в темну пору доби в режимі економії, — повідомляє на своїй сторінці у фейсбук начальник управління ЖКГ Вадим Фещенко.

Уточнення: а) світити буде тільки 6 годин б) тільки ввечері.

а) До кінця дії договору, укладеного між УЖКГ та ПАТ Сумиобленерго, потрібно було виділити 350 тис. грн (до речі, та сума яка протягом року набігла вище ліміту), але для укладання нового договору на 350 тис. потрібно було пройти процедуру тривалістю 5 днів, тобто ще 5 днів без світла. 200 тис. — це прямий договір, що не потребує бюрократичної процедури і відразу після підписання головою рішення ми понесли лист в енергозбут щодо укладання нового договору для закупівлі електроенергії за додатково виділені кошти.
б) 350 тис. — освітлення всю ніч (14 год.), 200 тис. — освітлення 6 год.

Поки що графік освітлення запрограмували з 16.00 до 22.00 але чекаємо на пропозиції від мешканців як краще організувати роботу та визначити найбільш зручний час освітлення. Долучайтеся в обговоренні в коментарях.

Є позитивний нюанс. Договір діє до 31 грудня але розрахунковий період (згідно додатку 4 до договору) з 15 по 15 число. Тобто оплата за грудень рахується з 15 листопада по 15 грудня. З 16 грудня вступлять в силу умови договору пролонгації і оплату будуть проводити після 15 січня. Оплата за активну електроенергію січня буде проводитися з наступного договору 2018 року. Отже висновок: з 16 грудня вуличне освітлення та святкова ялинка будуть працювати всю ніч.

Цілий рік вулиці Конотопу освітлювалися відразу по закінченню світового дня всю ніч лед лампами, в світлі яких приємно прогулюватися та безпечно кермувати автомобілем. Семиденний колапс помітили всі, обуренню конотопчан не було меж… Не так давно освітлення працювало по скороченій схемі весь рік і всі були задоволені. До хорошого звикаєш швидко — проста життєва істина. Сподіваюся пережитки минувшини відійдуть на смітник історії, для цього потрібно лише не допустити реваншу.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Керама Хит
comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: