Реклама
jurotat

Корупційний навар в оборонній сфері склав 600 тисяч євро – приклад завод «Імпульс» на Сумщині, – нардеп Сергій Лещенко

 Поделиться

Поделиться в

Детально про корупцію в сфері оборони на прикладі діяльності державного заводу «Імпульс» розповів у своєму блозі народний депутат Сергій Лещенко.  У квітні минулого року «Імпульс» продав партію в кількості 109 упаковок капсуль-детонаторів та капсуль-запалювачів за 95 тисяч євро. Корупційний навар склав 600 тисяч євро на одній лише партії. 

Галузь військово-промислового співробітництва є глибоко законспірованою, формально – через намагання зберегти «військову таємницю», а реально – через багатомільйонні «чайові», які генерує ця сфера для керівництва країни

Що таке корупція в сфері оборони, наочно зрозуміло на прикладі діяльності державного заводу «Імпульс» з міста Шостка, яке входить в структуру Укроборонпрому, куратором якого є бізнес-партнер президента та перший заступник секретаря Радбезу Олег Гладковський.

Отже, в квітні минулого року «Імпульс» продав партію в кількості 109 упаковок капсуль-детонаторів та капсуль-запалювачів за 95 тисяч євро. Покупцем виступив кіпрський офшор PH Strategic Business Limited. Одержувачем продукції була сербська компанія Sloboda, яка купила всю цю продукцію у кіпрської прокладки, за суму майже 700 тисяч євро. Проплата пройшла через латвійський банк ABLV, який в лютому 2018-го американський Мінфін звинуватив у відмиванні грошей. Інформує  Сергій Лещенко на сторінках української правди Корупція військових контрактів – на очах у Порошенка та всієї країни

Різниця склала 600 тисяч євро на одній лише партії, які залишилися на рахунках фірми з Кіпру.
Документи, які показують продаж партії капсуль-детонаторів та капсуль-запалювачів з державного заводу на офшор – та з офшору на сербську компанію дивіться нижче.

 

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Керама Хит
comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: