СумБуд

Київські та сумські тренери навчатимуть основам бізнесу учасників АТО

Суспільство | 07:32, 7.10.2018
 Поділитися

Поділитися в

Навчатимуть власній справі. Вчора у конгрес-центрі СумДУ презентували програму з розвитку підприємницької діяльності для бійців АТО та їх сімей. ЇЇ проводить Українська Соціальна Академія. За словами організаторів, програма допоможе ветеранам започаткувати власний бізнес.

Ветеран АТО Ігор Мироненко працює у Палаці дітей та юнацтва, він розповідає, що хоче створювати мультфільми:

«Я з дитинства любив створювати мультфільми ,я зараз викладаю в палаці дітей та юнацтва, і я хочу , щоб це була не лише навчальна програма, а й скажем так комерційна, тобто створювати анімаційні фільми, які будуть приносити прибутки. Ідеї є, навіть декілька напрямів, які б я хотів започаткувати і вести».

Програма триватиме дев’ять місяців, і складатиметься з п’яти етапів. Ветеранів навчатимуть робити бізнес-плани та створювати власні проекти. Найкращі боротимуться за грошовий приз у Києві.

Богдан Ковальов – координатор програми говорить:

«Це буде сім дводенних модулів. Навчання буде відбуватися з 10:00 години ранку до 6 години вечора. Буде як теоретична так і практична підготовка. У травні проект виходить на так називає мий пітчінг ,який відбудеться у м. Суми. Буде відібрано 5 кращих проектів, які поїдуть у червні до Києва і там у фіналі боротимуться за головний приз 1,5 тис. американських доларів як фінансову підтримку на започаткування бізнесу».

Навчати ветеранів АТО будуть тренери із Сум та Києва. Учасники зможуть отримати індивідуальні консультації від підприємців, а також випускників минулих програм.

Юрій Петрушенко  – викладач програми розповідає:

«Ідея як раз полягає в тому, щоб навчити, розказати про кращі приклади, які існують в Україні для тих, хто повернувся з АТО і хоче започаткувати свій бізнес. Чому саме соціальне підприємство, тому що це підприємство, яке дозволяє включити соціальну складову в діяльність бізнесу і мені здається, що люди, які були у нас в АТО відчувають це як ніхто інший».

У програмі можуть брати участь бійці збройного конфлікту на Сході України та члени їх сімей, військовослужбовці Збройних сил України, прикордонної служби, СБУ, спеціально-транспортної служби та ДСНС. Вік учасників не повинен перевищувати 50 років.

UA:Суми

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

метизная компания
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: