Керама Хит
Керама Хит

Лисенка закликали не продовжувати контракт Однорогу

Події, Суспільство | 01:52, 17.05.2017
 Поділитися

Поділитися в

Представники громадської комісії (ГК) з питань транспорту звернулися до Сумського міського голови Олександра Лисенка з рекомендацією не продовжувати контракт директору КП «Електроавтотранс» Віталію Однорогу. Так представник ГК із питань транспорту Володимир Ведмедєв зауважує, що протягом періоду, коли Віталій Однорог є директором підприємства ситуація в частині обслуговування пасажирів значно погіршилася і є цілковито неприпустимою. І це пов’язано, насамперед, не з недофінансуванням підприємства, а з людським фактором.

Дисципліна на КП «Електроавтотранс» за відмічений період впала. Транспорт постійно, щоденно, порушує графік руху шляхом його випередження. Розклади руху, що розміщені на зупинках часто є неактуальними, або відсутні взагалі.  Належна робота щодо актуалізації  розміщених розкладів як на сайті підприємства та і безпосередньо на зупинках не ведеться. До того ж, мова йде не про нові графіки, що потребують якихось певних коштів, а про звичайні ламіновані аркуші паперу.

Автоінформатори в нових тролейбусах майже не використовуються, тобто зупинки не оголошуються та не показуються, а інформаційне табло є вимкнутим, хоча техніка переважно знаходиться у справному стані.   Громадська  експертна комісія з питань  транспорту на відміну від тимчасової депутатської комісії, яка визначила майбутнього директора, як дуже слабо керованого, не висувала заперечень щодо призначення Віталія Однорога директором КП, вважаючи, що слід надати йому можливість проявити себе. Проте зараз  представники громадської комісії констатують, що відведений час минув, а ситуація лише погіршилася.

Представник ГК із питань транспорту Дмитро Шестерньов, говорить, що керівник КП «Електроавтотранс»  не виконує свої посадові обов’язки належним чином. Відомо, що контракт із діючим директором укладався на один рік, за цей час не видно жодних зрушень у позитивному напрямку, а скоріше навпаки. Він зазначає, що поширеною є практика включення до контрактів з керівниками КП пункту, який передбачає, що в разі неповідомлення сторонами про розірвання контракту за 30 днів, він вважається продовженим на той самий строк, на який укладався раніше. Фактично це пролонгація за принципом мовчазної згоди. Позиція міського голови щодо продовження, чи не продовження контракту з Віталієм Однорогом  представникам ГК невідома.

Представниця ГК із питань транспорту Альона Корольова, розповідає, що ще 11 листопада минулого 2016 року набрало законної сили рішення суду, за яким керівництво КП мало б надати їй відповідь на запит. Цей запит подавався з метою вивчення роботи підприємства та внесення своїх експертних пропозицій. Однак оскільки й до сьогодні рішення суду не виконано, то зараз  довелося звернутися до  прокуратури. Звичайно, дуже важко співпрацювати з особою для якої навіть судове рішення не є аргументом до дії.

Представники громадської комісії констатують, що, на їхню думку, політика директора КП «Електроавтотранс» зводиться, насамперед, до загравання з колективом підприємства всупереч інтересам  споживачів. Вони  вважають за недоцільне продовжувати контракт Віталію Однорогу, а пропонують залишити його виконуючим обов’язки директора до того часу, поки ситуація на підприємстві кардинально не зміниться на краще або ж не знайдеться людина здатна якісно виконувати роботу директора.                                                                            

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Stroika
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: