Реклама
jurotat

Льодової арени у Сумах цьогоріч не буде

Суспільство | 13:35, 22.08.2017
 Поделиться

Поделиться в

Очільник Сум Олександр Лисенко відповів на електронну петицію щодо побудови в м. Суми льодової арени. Петиція набрала 263 голоси із 250 необхідних.

«На Вашу електронну петицію щодо побудови в м. Суми льодової арени, виконавчий комітет Сумської міської ради повідомляє, що при заступнику міського голови відбулося засідання робочої групи з даного питання. 
На сьогодні з міського бюджету у 2017 році фінансуються два соціально-важливі об’єкти: реконструкція стадіону «Авангард» та молодіжного центру «Романтика», тому через відсутність вільних коштів у міському бюджеті, реалізувати у 2017 році Вашу петицію неможливо. 

Управлінню архітектури та містобудування, управлінню земельних відносин департаменту забезпечення ресурсних платежів Сумської міської ради надані доручення опрацювати питання можливості будівництва та вартості проектно-кошторисної документації і можливості виділення земельної ділянки для формування пропозицій включення будівництва льодової арени до проекту міського бюджету на 2018 рік,»- йдеться у офіційній відповіді. 

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Керама Хит
comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: