Керама Хит
Керама Хит

Ляшко-Президенту: Припиніть обкрадати людей!

 Поділитися

Поділитися в

Foto

Гривня падає через бездіяльність влади. Тому фракція Радикальної партії вимагає від Президента вжити невідкладні заходи для стабілізації національної валюти – звільнити голову Нацбанку Гонтареву та призначити нового керівника на цю посаду.

«Внаслідок падіння курсу гривні знецінюються заощадження, зарплати та пенсії українців. Крім того, ціни на все скажено ростуть і людям дорого накрити новорічний стіл. В цей час голова Нацбанку Гонтарева 7 місяців перебуває у відпустці замість того, щоб прийти до парламенту та прозвітувати про діяльність влади щодо захисту доходів українців. І совість дозволяє їй це робити», – обурився Ляшко.

Політик переконаний, що в такій ситуації Глава держави не може мовчати.

«Ми вимагаємо від Президента Порошенка невідкладно внести подання до парламенту про відставку Гонтаревої та визначитись із новою кандидатурою на посаду голови НБУ. Коли інфляція з’їдає доходи людей, Президент мовчить, а керівництво Нацбанку у відпустці. Так бути не може, бо це аморально, нечесно та безвідповідально перед українцями», – наголосив лідер РПЛ.

Команда Олега Ляшка закликає Президента та владу діяти, щоб захистити доходи українців від інфляції.

«Вимагаємо від Президента та влади припинити обкрадати українців. Якщо вони на це нездатні, то для чого вони нам треба?», – запитав Ляшко.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Stroika
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: