СумБуд
СумБуд

Люди справи об‘єднуються заради спільної мети – майбутнього України

 Поділитися

Поділитися в

Таку думку висловив голова Сумської обласної організації політичної партії «ОСНОВА» Володимир Мельніченко під час презентації Програми стрімкого розвитку України для представників громадськості області. Відкрита дискусія та конкретні кроки задля вирішення нагальних проблем стали результатом презентації.

Сумський осередок партії «ОСНОВА» розпочав свою роботу нещодавно і за короткий час зміг консолідувати багато успішних підприємців та прогресивних людей, яким не байдужа доля країни та майбутнє їх дітей. Середній клас, лікарі та науковці, фахівці та люди справи, які вже досягли результатів, зібралися разом, щоб поділитися власним досвідом та почати вирішувати актуальні проблеми Сумщини.

Україні потрібна нова модель розвитку, яка б ґрунтувалася не на популізмі політиків, а на наукових розробках та фундаментальних дослідженнях. Такий документ був розроблений провідними вченими України за ініціативи народного депутата Сергія Тарути і має назву «Доктрина 2030». Це погляд у майбутнє нашої країни через 10 років, це та Україна, яку ми залишимо нашим дітям, якою вона буде у світі.

Програма стрімкого розвитку партії «ОСНОВА» базується саме на «Доктрині 2030» та визначає 10 конкретних кроків, які треба зробити, щоб Україна нарешті почала стрімко розвиватися та посіла гідне місто серед своїх країн-сусідів.

Перш за все – це робочі місця! Ми створимо 2 мільйони робочих місць із достойною зарплатнею і країна ЗаПрацює! Підприємствам будуть виділені безвідсоткові кредити на відновлення виробництва – на свою роботу повернеться мільйон людей! Підприємства, що успішно розвиваються, отримають довгострокові кредити на розширення виробництва, і це дозволить створити ще мільйон нових робочих місць.

Ми істотно знизимо податки і країна ЗаПрацює! Зниження податку на доходи фізичних осіб з 18 % до 10 % і єдиного соціального внеску з 22 % до 15 % дозволить кожному працюючому отримувати на руки додатково від декількох сотень до кількох тисяч гривень. Податок на прибуток буде замінений податком на виведений капітал. ПДВ буде знижено на 6 %. Роботодавцю стане вигідно платити офіційні зарплати.

Ми повернемо вкрадені з банківської системи гроші і країна ЗаПрацює! Приватні особи і підприємства отримають з Фонду гарантування вкладів та з Нацбанку повне повернення коштів, втрачених в закритих Гонтаревою банках. Підприємства повернуться до роботи, а люди – почнуть вкладати свої гроші в економіку країни.

Ми скоротимо кількість чиновників утричі і країна ЗаПрацює! Сучасні технології дозволяють замінити більшість функцій чиновників технологічними рішеннями. Ми заощадимо і на скороченні державного апарату, і на скороченні корупції – комп’ютеру неможливо дати хабар.

Ми знизимо ціну на газ та електроенергію і країна ЗаПрацює! Високі ціни на енергоносії щодня забирають гроші з кишень людей і ставлять на межу виживання підприємства. Ціна на газ буде знижена на 40 %, при одночасній реалізації масштабної програми енергоефективності. Підвищення енергоефективності знизить собівартість української продукції. Знизяться тарифи на опалення, світло, гарячу воду.

Ми знімемо блокаду Донбасу і країна ЗаПрацює! Блокада Донбасу розірвала виробничі ланцюжки, вже завдала збитків на 50 мільярдів гривень, позбавила країну 100 тисяч робочих місць. Відновивши економічні зв’язки, ми повернемо роботу, зарплату, відновимо виробництво на підконтрольних Україні територіях, а після введення миротворців – і на всьому Донбасі!

Ми замінимо кредити МВФ на інвестиції і країна ЗаПрацює! Все, що ми заробляємо, ми віддаємо МВФ за відсотки по кредитах, які набрала нинішня влада. Цим влада віддала Україну під зовнішнє управління. Ми відмовимося від кредитів, і залучимо українських та іноземних інвесторів, які створять нові робочі місця. А прибуток буде залишатися в Україні.

Ми надамо доступні кредити на житло та для бізнесу і країна ЗаПрацює! Ми відновимо довіру до банківської системи. Ми знизимо інфляцію і облікову ставку, кредити подешевшають в 2-3 рази – банки зможуть фінансувати і бізнес, який створює робочі місця, і купівлю нових квартир молодими сім’ями під європейські відсотки.

Ми повернемо державне замовлення на українські заводи і країна ЗаПрацює! Державні і приватні заводи отримають замовлення на 150 мільярдів гривень на рік на виробництво власних кораблів, літаків, вертольотів, автомобілів, локомотивів, зброї для армії. Розгорнеться масштабне будівництво доріг і мостів. Наука отримає замовлення на нові розробки. Все, що країна купує за кордоном, ми замінимо власним, українським виробництвом!

Ми доб’ємося від Росії компенсації збитків і країна ЗаПрацює! В результаті агресії в України були вкрадені або зруйновані промислові та державні активи на суму близько 25 млрд. доларів, ще 15 млрд. втрачено в результаті військових дій і падіння ВВП. Через міжнародні суди ми доб’ємося компенсації Росією 40 млрд. доларів збитку, нанесених анексією Криму і війною на Донбасі, і спрямуємо ці кошти на відновлення і розвиток економіки України.

«Ми закликаємо всіх людей справи приєднуватися до нашої програми. Ми вміємо працювати, створювати нові робочі місця, розвивати виробництво. Ми люди справи, а не пустих обіцянок. Ми цінуємо власне слово та тримаємо його. Наша команда відкрита до діалогу та співпраці. І я запрошую всіх, кому небайдужа доля нашої землі, наших дітей, приєднуватися до команди партії «ОСНОВА», – зазначив Володимир Мельніченко.

Адреса Сумського офісу політичної партії «ОСНОВА»:

м. Суми, вул. Шевченка, 5, контактний телефон: (050) 410-90-85.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

Реклама

метизная компания
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: