Реклама
jurotat

Матері сумських кадетів просять допомоги

Суспільство | 10:00, 4.09.2017
 Поделиться

Поделиться в

Сьогодні апаратну нараду у мерії Сум розпочали матері учнів Кадетського корусу. Вони прийшли, щоб поскаржитись на активістів, які виступають проти керівника закладу Юрія Свідлова. За словами жінок, його звинувачують у махінаціях із закупками та співробітництві з колишніми «регіоналами».

«Ми знаємо, що кадетський корпус — це перлина нашого міста, і в даний час його тупо знищують, нашу гордість топчуть ногами словесно, намагаються і погрозами. Тому, я думаю, ви не байдужі до такого закладу. Наші діти там всі міцні спортивні хлопці. І якщо закриється заклад, уявляєте: 600 чоловік спортивної статури, дуже енергійні вийдуть в місто. Тому прошу підтримати наш кадетський корпус в особі генерала Свідлова Юрія Івановича, щоб наш заклад існував і далі, радував місто, щоб ви пишалися випускниками нашого закладу. Вони у нас і спортсмени, і розумні, захищають місто як на олімпіадах математичних, біологічних і в спорті ми привозимо золоті медалі. Завдяки тому, що керівник там Свідло Юрій Іванович, ми поки що тримаємося. Десять років він створював цей заклад, підтримував, випускав таких хлопців, якими ми можемо пишатися. Зараз 80% служать у військових частинах, 150 чоловік в АТО. Тому особисто вас просимо підтримати наш ліцей і генерала. Артучилище свого часу знищили. Багато там і служили, і вчилися, і діти у багатьох в кадетському корпусі навчаються, тому сподіваємося на те, що ви підтримаєте. Не будьте байдужими», — зазначили батьки.

В свою чергу Олександр Лисенко попросив представників батьківського комітету написати письмові звернення на його ім’я та до депутатського корпусу.

Нагадаємо, генерала Свідлова активісти звинувачували в махінаціях із закупівлями, а також в тому, що він співпрацював з колишньою владою регіоналів.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Керама Хит
comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: