СумБуд

Маємо не лише виконувати посадові обов’язки, а завжди бути готовими допомогти людям, – Микола Клочко

Події, Суспільство | 22:29, 24.06.2018
 Поділитися

Поділитися в

Вітаючи з професійним  святом держслужбовців області, голова облдержадміністрації закликав їх завжди бути готовими допомогти людям у будь якій ситуації. І робити це за покликом душі, демонструючи справжню відданість справі та бажання служити народу України

Як зазначив очільник області, у цьому році виповнилося 100 років від створення державної служби. Адже Інститут державної служби в її нинішньому розумінні з’явився ще за Гетьманату Павла Скоропадського. Незалежна Україна отримала свій перший закон про державну службу у 1993 році. А у 2015 році Президент України Петро ПОРОШЕНКО підписав новий закон, який розпочав реформу державної служби.

«Сьогодні в державі статус державного службовця та її престижність підвищується. Разом із тим перед нами постають нові виклики і вимоги. Тому що державний службовець – це обличчя держави. І люди сприймають ставлення держави до них через призму взаємовідносин із ними держслужбовців. Справді, довіра до влади починається з довіри до державного службовця, – говорив Микола Клочко. – Ми маємо не лише виконувати свої посадові обов’язки, а й завжди бути готовими допомогти людям у будь якій ситуації. І робити це за покликом душі, демонструючи справжню відданість справі та бажання служити народу України».

У своє свято співробітники органів виконавчої влади Сумщини говорили на тематичному форумі про професіоналізацію державних службовців, підготовку та підвищення кваліфікації управлінських кадрів з огляду на євроатлантичну інтеграцію.

З нагоди 100-річчя державної служби кращі фахівці своєї справи були нагороджені почесними грамотами і подяками керівництва держави та області. Микола КЛОЧКО подякував кожному за професіоналізм, ініціативність, готовність змінюватися самим і змінювати на краще Сумщину й Україну.

 

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

Реклама

метизная компания
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: