Реклама
jurotat

Медичні установи Сум готові до опалювального сезону

 Поделиться

Поделиться в

Як повідомляють у відділі охорони здоров’я Сум, на минулому тижні в лікувально-профілактичних установах міста завершували поточні ремонтні роботи і підготували заклади до опалювального сезону.

На виконання заходів з підготовки до опалювального періоду в кошторисах лікувально-профілактичних установ передбачено 334,1 тис. грн — це кошти міського бюджету.

Станом на 7 вересня на підготовку теплових пунктів, запірної арматури, приладів обліку споживання енергоносіїв, електровимірювальні роботи та забезпечення пожежної безпеки використано 286,5 тис. грн.

У міській клінічній лікарні № 1 продовжували ремонт покрівлі корпусу № 1 стаціонару, ремонт на 1-му поверсі поліклінічного відділення № 1 та кабінету пульмонологічного відділення, а також розпочали ремонтні роботи у відділенні реанімації з ліжками інтенсивної терапії та у кабінеті терапевтичного відділення.

У міській клінічній лікарні № 5 ремонтували приміщення поліклініки і харчоблоку,  у міській клінічній лікарні № 4 — інфекційне відділення.

У міській дитячій клінічній лікарні Святої Зінаїди провели капітальний ремонт господарської частини по вул. Троїцької, 57 і педіатричного відділення по вул. Троїцької, 28, фасаду поліклініки № 2 по вул. Сірко, 3, а також продовжували готувати дозвільні документи на проведення капітального ремонту даху дитячої поліклініки №1 по вул. Праці, 3 і капітального ремонту рентгенівського кабінету стаціонару по вул. Троїцької, 28.

У міському клінічному пологовому будинку Пресвятої Діви Марії доробляли ремонт в приміщеннях харчоблоку. А у Центрі первинної медико-санітарної допомоги № 3 ремонтували 2-й поверх і дах.

Всі заклади області технічно підготовлені і отримали акти готовності установи до опалювального періоду.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Керама Хит
comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: