Реклама
Керама Хит

Мер Сум попередив бізнесменів, що засипе їх снігом

 Поділитися

Поділитися в

Справа у тому, що за повідомленням керівництва «Інспекція з благоустрою», договори з управлінням уклали тільки медики та освітяни, а от підприємці не поспішають. Мова в першу чергу йде про тих, хто веде торгівлю на першій лінії по вул. Набережна р. Стрілка.

«Не сьогодні-завтра піде сніг. Ви пам’ятаєте минулий рік? Ми задіяли тоді всю свою техніку і довбали там лід. У цьому році такого не буде. Весь сніг, який ми приберемо в місті, буде звозитися на поріг недобросовісних бізнесменів», — попередив Олександр Лисенко.

За словами в.о. начальника управління «Інспекція з благоустрою міста Суми» Миколи Яковенка, на минулому тижні працівники управління обійшли 108 об’єктів, по 18 з яких було укладено договори. По решті видано приписи щодо необхідності до кінця місяця підписати такі. Стосовно тих, кому вручались попередження раніше, складено два протоколи за відсутність договорів.

«До всіх зверталися без вийняту як підприємств, так і виконавчого комітету щодо заключення договорів. На сьогоднішній день 100% уклали договори – управління освіти і науки, відділ охорони здоров’я», – зазначив посадовець.

Нагадаємо: згідно з розділом №7 Закону про благоустрій, підприємці повинні приводити до ладу територію від порогу свого приміщення і до бордюру.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Stroika
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: