Керама Хит
Керама Хит

Мер Сум прозвітував перед громадою за 2017 рік (+Відео)

 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 28 квітня, міський голова Олександр Лисенко прозвітував перед громадою міста за роботу у 2017 році. Очільник міста зустрівся із сумчанами в обласній філармонії.

Перед початком звіту міського голови вже традиційно у фойє обласної філармонії представили підсумки своєї роботи за минулий рік структурні підрозділи та комунальні підприємства. Доповідали за допомогою друкованих і відеоматеріалів.

Свій звіт Лисенко розпочав із подяки воїнам-землякам, котрі повернулись зі Сходу України або нині боронять незалежність і територіальну цілісність України та всім сумчанам, які творять сьогодення та майбутнє міста.

Пріоритети міської влади, повідомив очільник обласного центру, торік залишались незмінними: створення умов для комфортного проживання у Сумах містян усіх вікових категорій: від найменшеньких – до людей поважного віку.

Олександр Лисенко детально зупинився на доходах і видатках міського бюджету, зокрема по напрямку соціального призначення, розповів про зрушення у житлово-комунальній сфері, реалізованих заходах із енергозбереження, публічності бюджетного процесу, розвитку інфраструктури, капітальному будівництві та дорожньому господарстві тощо.

Серед головних напрямків, на які була спрямована увага міської влади у 2017 році, очільник обласного центру назвав, зокрема житлово-комунальне господарство. Також Олександр Лисенко зупинився на розвитку інфраструктури міста та дорожнього господарства.

Міський голова зупинився і на транспортному питанні, яке є одним із актуальних. Розповів, що загалом на поповнення парку КП «Електроавтотранс» з міської казни торік спрямували понад 42 млн гривень.

Наприкінці доповіді Олександр Лисенко коротко зупинився на окремих завданнях на поточний рік. Потому відзначив містян за внесок у розвиток міста та відповів на запитання присутніх у залі.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Stroika
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: