Реклама
jurotat

Меру – 300 тисяч премії, а вчителям не вистачає на зарплату, — глухівські депутати вимагають від Терещенка соціальний бюджет

Суспільство | 18:22, 8.02.2018
 Поделиться

Поделиться в

Керівники фракції «Волі народу», БПП «Солідарність» та УКРОПу Глухівської міської ради вимагають прийняти соціальний бюджет, в якому будуть враховані зарплати вчителів та лікарів, та урізати премії чиновникам. Про це йдеться у заяві керівника фракції «Воля Народу» Юрія Бурлаки, опублікованій у Фейсбук.

За словами авторів заяви, мер Терещенко та його заступники намагаються протягнути бюджет, в якому передбачені високі премії чиновникам та відсутнє фінансування освітньої сфери.

«Керівництво міста запланувало собі на нинішній рік премії у 800 тисяч гривень. І це в той час, коли бюджетники не отримують по кілька місяців свої зарплати. Ми вимагаємо ухвалити соціальний та справедливий бюджет Глухова з урахуванням наших вимог», – йдеться у заяві.

Три фракції заявили про відмову голосувати за неготовий та незбалансований бюджет у п’ятницю, 9 лютого – пропонують розглянути їхні пропозиції у профільній комісії та винести проект бюджету на розгляд Глухівської міськради наступного тижня.

«Ми вимагаємо ухвалити соціальний та справедливий бюджет Глухова з урахуванням наших вимог. По-перше. Ми вимагаємо у бюджеті скасувати завищені премії меру та його заступникам. По-друге. Ми вимагаємо передбачити повну виплату заробітних плат освітянам та лікарям. По-третє. Ми вимагаємо за рахунок премій чиновників, виділити 300 тисяч гривень на придбання житла для гордості нашого міста – чемпіонки світу із біатлону Анні Кривонос», – йдеться у спільній заяві фракцій.

Автори заяви також повідомляють, що їм відомо про підготовку силового варіанту ухвалення чиновницького бюджету.

«Наші опоненти готові застосувати силовий сценарій із підвезенням із Києва спортивних мітингарів Саакашвілі. Враховуючи особливий прикордонний статус Глухова, дбаючи про порядок у місті, вимагаємо від Мішеля Петровича відмовитися від силового сценарію. Глухівчан влаштує відсутність премії у мера, а от відсутність порядку на вулицях – ні», – заявили депутати.

Як відомо, Мішель Терещенко скликав сесію міської ради на 9 лютого, щоб прийняти бюджет Глухова.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Керама Хит
comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: