Реклама
jurotat

Ми відкрились… ! Процес радикалізації Сумщини набирає обертів!

 Поделиться

Поделиться в

У ВЕЛИКОЇ РОДИНИ ЗАЛІЗНОЇ КОМАНДИ СПРАВЖНЄ СВЯТО!

Відтепер ми будемо ще ближче до людей, адже продовжуємо роботу СУМСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ за новою адресою: вул. Воскресенська, 15, м.Суми.

На відкриття нового офісу-приймальні територіальної організації завітали депутати всіх рівнів, голови організацій, їх заступники, прихильники партії, Молодіжне крило РПЛ.

Почесним та дорогим для нас гостем став Народний депутат України Олексій Кириченко, приймальня якого відтепер також буде знаходитись за згаданою адресою.

Довгоочікуваним та бажаним був приїзд і Олександра Машира, члена Виконкому партії, куратора Сумської області з питань роботи та розширення мережі округів.

В.о. голови Сумської організації РПЛ Тетяна Головко привітала всіх присутніх із нашим спільним досягненням — зміцненням та радикальним ствердженням залізної команди на теренах Сумщини, яка входить у трійку лідерів позицій політичних сил у регіоні.

«Я дуже горжусь тим, що на сьогодні ми маємо на Сумщині один з найкращих показників розвитку партійної мережі Радикальної партії в Україні та впевнене зростання рейтингу нашої політичної сили серед населення. В цьому, звісно, заслуга як голови організації, так і всіх вас, хто ідейно і самовіддано, з вірою та наполегливістю працює на спільний результат — покращення життя українців у нашій державі», — підсумував Олексій Миколайович , подякувавши всій команді за добру справу та єдність.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Реклама

Керама Хит
comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: