СумБуд
СумБуд

Міграційники Сумщини оперативно забезпечують школярів документами

Суспільство | 16:28, 14.03.2019
 Поділитися

Поділитися в

На Сумщині школярів вчасно документують для безперешкодної реєстрації на ЗНО, яка триватиме до 25 березня. Для удосконалення роботи у цьому напрямі усі моменти і шляхи вирішення різних ситуацій обговорили начальник Управління ДМС України в Сумській області Дмитро Костєнніков та директор Департаменту освіти і науки Сумської ОДА Вікторія Гробова

«Питання документування учнів освітніх закладів є одним з пріоритетних
у діяльності міграційної служби. Прийом заяв на оформлення здійснюється
протягом усього робочого тижня з вівторка по суботу включно. Адміністративні послуги надаються з 9.00 до 18.00 з вівротка по п’ятницю, в суботу – з 9.00 до 16.45. Згідно вимог чинного законодавства, документи для оформлення (у тому числі замість втраченого або викраденого), обміну паспорта подаються особою або її законним представником/уповноваженою особою (далі – заявники) до територіального органу/територіального підрозділу ДМС, уповноваженого суб’єкта за зареєстрованим місцем проживання особи. Особа, яка досягла 14-річного віку та місце проживання якої не зареєстровано, для оформлення паспорта вперше подає документи до територіального підрозділу ДМС, уповноваженого суб’єкта за місцем фактичного проживання в Україні. Адреси та контактні телефони територіальних підрозділів Управління доступні на офіційному веб-сайті міграційної служби за посиланням https://dmsu.gov.ua/sumy/pidrozdily.html », –  розповів Дмитро Костєнніков.

Так, керівники двох відомств домовились про більш активну співпрацю одне з одним та інтеграцію новітніх проектів і технологій.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

метизная компания
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: