Керама Хит
Керама Хит

Микола Клочко: «Дякую вам, що захищаєте Україну»

Суспільство | 18:55, 10.04.2018
 Поділитися

Поділитися в

Foto

Голова облдержадміністрації передав від Сумщини гуманітарний вантаж Краматорському прикордонному загону.

Очільник області разом із своїм заступником Іваном Боршошем привезли підрозділам прикордонної служби, які виконують завдання в зоні проведення АТО, 7 тонн продуктів харчування і 15 м3 лісоматеріалів, що будуть використовуватися для укріплення захисних споруд.Микола Клочко подякував прикордонникам за те, що вони захищають Україну на її рубежах та дарують жителям Сумщини можливість жити і працювати під мирним небом.

«Вірю, що завдяки мужності, сміливості і стійкості кожного з вас наша держава вистоїть у цій гібридній війні, – наголосив Микола Клочко. – Я дякую вам за це і хочу низько вклонитися. І цією гуманітарною допомогою від нашої області я ще раз хочу засвідчити, що з вами Сумщина, з вами Україна».

Начальник Донецько-Луганського регіонального управління Держприкордонслужби генерал-майор Володимир Бондар та начальник Краматорського прикордонного загону полковник Анатолій Федорчук подякували керівництву Сумщини за гуманітарний вантаж і за небайдужість до служби прикордонників у зоні АТО.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Stroika
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: