Реклама
jurotat

Мільярд гривень хочуть вкласти в дороги на Сумщині

 Поделиться

Поделиться в

Про це повідомив в ефірі одного із телеканалів області начальник управління інфраструктури облдержадміністрації Володимир Дудченко.

Уряд оголосив дороги одним із пріоритетних напрямків цього року. Значні кошти на капітальний ремонт отримала і Сумщина, — йдеться на сайті ОДА.

За словами Володимира Дудченка, у цьому році обсяги фінансування дорожніх робіт на Сумщині значно збільшились у порівнянні з минулими роками.

Так, у 2014 році на область було виділено 82 мільйони гривень, у 2015 році – 123 мільйони гривень, у 2016 році – 254 мільйони, а у 2017 році нам виділяють 346 мільйонів гривень з державного бюджету.

«Крім цих коштів, ми маємо вперше й інше потужне джерело фінансування – кошти від перевиконання митних платежів. У 2016 році це був експеримент лише для кількох областей, а в цьому році він поширився на всю територію України, в тому числі й на Сумську область, – зазначив посадовець. – Додатково ми плануємо ще залучити близько 700 мільйонів гривень «митних коштів» на ремонт автомобільних доріг Сумщини. У цілому це буде десь близько мільярда гривень».

Наразі йдуть роботи на дорогах півночі області, зокрема, на автомобільній дорозі Шостка-Кролевець. Крім того, кошти будуть спрямовані на ремонт доріг: Київ-Суми-Юнаківка, Суми-Путивль-Глухів, Шостка-Ямпіль, Суми-Лебедин, Суми-Краснопілля, Суми — Полтава (на ділянці від Боромлі до Тростянця). 

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Керама Хит
comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: