СумБуд

Мінрегіон ухвалив рішення залишити в Сумській області три райони з 18 існуючих

Суспільство | 11:46, 24.04.2020
 Поділитися

Поділитися в

Долю районів Сумської області попередньо визначили на спільній нараді Мінрегіону, Сумської облдержадміністрації, облради, народних депутатів від області та групи зацікавлених експертів. Ухвалили рішення залишити в Сумській області 3 райони з 18 існуючих, а саме Сумський, Шосткинський та Конотопський, пише СТС.

Також був варіант створення 5 районів – Сумського, Шосткинського, Конотопського, Охтирського та Роменського. Така концепція була закладена у Моделі міжрегіональної обласної робочої групи зразка 2019 року. Однак, на нараді віддали перевагу варіанту, запропонованому  незалежними експертами.

У кожному районі, окрім Сумського, буде 250-260 тисяч жителів. Новоутворений Сумський район включатиме Сумський, Білопільський, Краснопільський, Тростянецький, Великописарівський,  Охтирський та Лебединський райони.

До Конотопського приєднають нинішній Кролевецький, Недригайлівський, Роменський, Липоводолинський та Буринський райони.

Ямпільський, Середино-Будський та Глухівський райони стануть частиною Шосткинського.

Невизначеною лишилась доля Путивльського району, і поки що його не включено до жодного з нових районів області.  Вирішувати, до якого – Шосткинського чи Конотопського району, –  має відійти Путивльський район, будуть в Сумській ОДА. Про своє рішення облдержадміністрація повідомить до Кабміну.

Остаточно затвердити такий розподіл має Кабмін. Ухвалити це рішення потрібно не пізніше середини липня, оскільки в серпні має розпочатись передвиборча кампанія до місцевих органів влади, яка має пройти в межах нових районів та громад.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

метизная компания
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: