Реклама
jurotat

Міська влада Сум вимагає погашення боргів із зарплат

 Поделиться

Поделиться в

17 серпня пройшло засідання міської комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, реалізації державної політики зайнятості населення, створення робочих місць та легалізації.

На засіданні було розглянуто ситуацію на трьох підприємствах, де накопичились борги із заробітної плати на загальну суму 26,3 млн грн. (ВАТ «Selmi», ТОВ «ЖМ Груп», ПП «Суми-Капітал»), визначено шляхи та перспективи погашення заборгованості перед працівниками.

Проаналізовано причини низького рівня заробітної плати, зменшення чисельності штатних працівників та збільшення кількості договорів цивільно-правового характеру по 22 підприємствах, що здійснюють діяльність у сфері промисловості, торгівлі та громадського харчування, будівництва, операції з нерухомістю.

Від керівників підприємств отримано зобов’язання вжити термінових дієвих заходів по збільшенню обсягів робіт та надання послуг, недопущенню скорочення працівників, мінімізації заробітної плати та забезпечення підвищення її рівня.

Проаналізовано ситуацію, що склалась на 20 підприємствах, які мали 101,1 млн грн. боргів із заробітної плати. Направлено листи керівникам підприємств-боржників по заробітній платі щодо складання графіків погашення боргів; ліквідаторам – про визначення шляхів та кінцевих термінів завершення ліквідаційної процедури; міській організації роботодавців «Сумське об’єднання роботодавців» та Федерації організацій роботодавців Сумської області – щодо сприяння отриманню замовлень або перепрофілюванню підприємств, що мають борги з урахуванням конкурентоспроможності продукції та послуг; Кабінету Міністрів України – щодо сприяння у прискоренні відшкодування ПАТ «Сумське машинобудівне науково-виробниче об’єднання» податку на додану вартість.

За інформацією Інфопорталу міськради, з початку року погашено борги із заробітної плати на 13 підприємствах в сумі 3 млн грн., серед яких ПАТ «Укрхімпроект» (863 тис. грн.), ДП «Сумський облавтолдор» та його філії (743,7 тис. грн.), ТОВ «Професійний футбольний клуб «Суми» (735,7 тис. гривень).

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Керама Хит
comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: