Реклама
Керама Хит

Міського голову Сум “катували”, щоб взяти обіцянку не піднімати вартість проїзду в міських маршрутках (+Відео)

Суспільство | 17:40, 17.12.2017
 Поділитися

Поділитися в

Більше двох годин «катування» сміхом і молоді вдалося зробити те,  чого не могли зробити активісти і представники політичних партій – вичавити з міського голови Сум Олександра Лисенка обіцянку не піднімати вартість проїзду в  міських маршрутках до 5 гривень, а також не допускати до транспортного конкурсу перевізників з «Рутами».

Саме так очільник Сум відповів на цілу зливу жартів щодо вартості проїзду в маршрутках та їх як якості, що прозвучали під час міського фестивалю КВК «Кубок мера – 2017», що проходив 16 грудня.

Загалом у фестивалі взяли участь 11 команд. І чи не кожна з них у своєму виступі так чи інакше згадала і про маршрутки, і про євродвори. Команди багато жартували про міського голову Сум, про соціальні проблеми міста. Одна з  них навіть запросила пана Лисенка зіграти в своїй мініатюрі і до честі міського голови він не розгубився і органічно і, що головне, смішно, підіграв команді.

Команди зіграли всього два конкурси – фрістайл та розминку, але й цього було досить для того щоб глядачі насміялися досхочу, а журі могло визначити кращого.

Звертаючись до команд перед врученням кубка, міський голова зазначив, що жарти сприймав не лише як суто жарти, а й як стимул працювати далі над тими питаннями, які підняла молодь жартуючи.

«Тут було багато жартів про маршрутки і вартість проїзду. Я так зрозумів, що всі проти вартості проїзду 5 гривень. Ну що ж, обіцяю, що до кінця року ціна не буде підвищена», – зазначив Олександр Лисенко. Зал відразу ж оцінив жарт. Адже до кінця року всього-нічого залишилося. Втім, відразу ж додав, що й наступного року ціну на проїзд не підвищуватимуть.

 

Xpress

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Stroika
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: