СумБуд
СумБуд

Міського голову Сум викликало НАЗК через виявлені факти корупції

Суспільство | 16:52, 14.01.2019
 Поділитися

Поділитися в

Національне агентство з питань запобігання корупції в установленому порядку запросило 10 осіб прибути до Національного агентства для надання пояснень та у разі наявності підстав складення протоколів про адміністративні правопорушення, про це пише прес-служба НАЗК

Національне агентство встановило, що перебуваючи у статусі осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування та прирівняних до них осіб, на яких поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції», особи порушили вимоги цього Закону щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, повідомлення про суттєві зміни у майновому стані та подання щорічної декларації.

Для забезпечення реалізації прав особи, яка притягується до адміністративної відповідальності та має право подати пояснення і зауваження до змісту протоколу, запрошено 10 посадовців з Вінниці, Херсона, Київщини, Дніпра, Луганська. серед інших і міський голова Сум Олександр Лисенко.

У НАЗК стверджують, що Олександр Лисенко мав конфлікт інтересів, аби з’ясувати чи так це, йому доведеться з’явитися у НАЗК з 28 по 30 січня з 10:00 до 15:00.       

Ознаки відповідних порушень були виявлені під час здійснення Національним агентством перевірок в державних органах щодо дотримання вимог Закону, а також за результатами перевірки інформації, що містилась в повідомленнях викривачів про можливі порушення антикорупційного законодавства.

У Національному агентстві нагадують, що неявка посадової особи не є перешкодою для здійснення подальших можливих заходів відповідно до вимог законодавства України про адміністративні правопорушення.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

метизная компания
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: