Реклама
Керама Хит

Міжнародний форум у Сумах

Події, Суспільство | 08:40, 27.05.2017
 Поділитися

Поділитися в

Близько 40 підприємств Сумщини, Харківщини і навіть Польщі представили свої здобутки у виставковому центрі «Іллінський» Сумської торгово-промислової палати у рамках XІV Міжнародної універсальної виставки міжрегіональної і зовнішньоекономічної співпраці «Слобожанський міст-2017»

Другий рік поспіль виставка проходить під патронатом голови Сумської обласної державної адміністрації Миколи КЛОЧКА.

«Проведення «Слобожанського мосту» вже стало доброю щорічною традицією на Сумщині. Це можливість розкривати інноваційний потенціал та представляти інвестиційну привабливість нашого краю, – зазначив очільник області. – І сьогодні ця виставка є переконливим свідченням сталого розвитку підприємств регіону, що виробляють конкурентоспроможні товари та надають послуги світового рівня за міжнародними стандартами якості».

За словами Миколи Клочка, традиційно «Слобожанський міст» проходить у рамках Днів Європи в Україні. А це свято віднедавна для нас стало особливим. Адже цієї весни, яку Президент України назвав «європейською весною», Україна отримала безвіз. Таким чином наша держава стала ще на крок ближче до членства у Європейському Союзі. Тож голова облдержадміністрації висловив сподівання, що результатом проведення виставки «Слобожанський міст-2017» будуть нові контракти у тому числі і з країнами ЄС.

Як повідомив президент Сумської торгово-промислової палати Костянтин МАКАРЕНКО, за 14 років «Слобожанський міст» зажив слави престижного міжнародного заходу, візитівки Сумщини. Його відвідали сотні іноземних делегацій. Напрацьовано нові економічні зв’язки.

А гість виставки перший віце-президент Торгово-промислової палати України Михайло НЕПРАН відзначив, що сьогодні на Слобожанщині Сумщина є лідером у розвитку бізнесу.

На міжнародну універсальну виставку міжрегіональної і зовнішньоекономічної співпраці «Слобожанський міст-2017» прибули  представники іноземних посольств, бізнесмени та посадовці з сусідніх областей. На бізнес-форумі, що проводився в рамках цьогорічної виставки, обговорювалися питання залучення інвестицій в Сумську область.

 

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Stroika
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: