СумБуд
СумБуд

Монетизація субсидій: сумчани почали отримувати виплати у готівковій формі

 Поділитися

Поділитися в

Споживачі, які оформили субсидію на житлово-комунальні послуги до січня 2019 року, почали почали отримувати “живі” кошти. У Сумах монетизовану субсидію з березня отримуватимуть 36811 містян.

Про те, хто першим отримав гроші у безготівковій формі на сплату житлово-комунальних послуг і коли чекати на них решті субсидіантів, розповіли під час брифінгу представники міської влади, департаменту соціального захисту населення, Сумської дирекції ПАТ «Укрпошта», Сумського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Сумської області, Сумського обласного управління АТ «Ощадбанк».

Запроваджена з 1 березня монетизація субсидій торкнеться домогосподарств, які отримують даний вид допомоги з початку опалювального періоду 2018–2019 років. Першими субсидію «живими» грошима отримають субсидіанти-пенсіонери, а з 12 лютого – решта.

«Від учора розпочалась виплата субсидій сумчанам у готівковій формі Отриманими коштами субсидіант має самостійно в повному обсязі розрахуватись по платіжках за лютий. Гроші, що в кінці опалювального сезону залишаться, домогосподарство може використати на власні потреби», – говорить Альона Дмітревська, заступник міського голови.

 

Вчора субсидії «живими» грошима вже отримали ті пенсіонери-субсидіанти, в яких виплата пенсій припадає на 4 число. Перший заступник начальника Сумського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Сумської області Людмила Гонтаренко нагадала, що тим, хто отримує пенсію на банківську картку, субсидії зарахують туди, а тим, хто користується послугами пошти, – принесуть листоноші одночасно з пенсією.

Субсидіанти, які не є пенсіонерами, отримають першу монетизовану субсидію після 12 березня у відділені АТ «Ощадбанк». Тим, хто не має поточного рахунку в цьому банку, її перерахують грошовим переказом через систему «Швидка копійка».  Хто вже має поточний рахунок для виплати соціальної допомоги (депозитів чи заробітної плати), – кошти автоматично зарахують на цей рахунок.

Перш ніж відвідати банк, варто пройти попередню реєстрацію на офіційному сайті або в Контакт-центрі АТ «Ощадбанк» за тел.: 0800210800 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів на території України). Це дасть змогу самостійно обрати найближче відділення, зручний час та дату отримання субсидії. А краще за все – вже нині отримати картку.

«Хочу порадити відвідати наші відділення вже сьогодні, поки там майже порожньо, та оформити безоплатно спеціальну картку, на яку надходитиме субсидія. Тоді після 12 березня можна буде не відвідувати відділення, а сплачувати комунальні послуги в мобільному або інтернет-банкінгу «Ощад 24/7». Зазначу, що зняття готівки у касах і банкоматах не тарифікується, також не береться комісія у разі отримання коштів через систему «Швидка копійка», – зазначає Ольга Д’яконова, начальник Сумського обласного управління АТ «Ощадбанк» .

 

 

 

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

метизная компания
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: