Керама Хит
Керама Хит

На дорогах Сумщини встановлять нові вагові комплекси

Суспільство | 07:30, 13.04.2018
 Поділитися

Поділитися в

Foto

Про необхідність облаштування вагових майданчиків на дорогах Сумщини говорили 10 квітня під час апаратної наради в облдержадміністрації. 

Восени Сумщина отримала три додаткових сучасних пересувних вагових комплекси і на сьогодні на дорогах області їх має працювати вже 6. Укртрансбезпека своїми силами здійснюватиме цей ваговий контроль, необхідно лише облаштувати самі майданчики, тому ті райони, міста і громади, де вони ще не облаштовані, мають зробити це якнайшвидше. Про це керівництво області запитувало керівників міст і районів.

Зокрема, міський голова Лебедина Олександр Бакликов повідомив, що в районі є облаштований майданчик і все тепер залежить від дій Укртрансбезпеки та правоохоронних органів. Останні мають зупиняти вантажівки, які мають значне перевищення вантажу, ніж вказано на відповідних дорожніх знаках.

«Якщо ви говорите, що вирішите це питання до кінця року, то маєте розуміти, що ще один сезон ваші дороги нещадно розбиватимуться. І якщо з поля возять кукурудзу транспортом вагою 60 тонн, то можна дороги й не ремонтувати. Тож, ви якось пришвидшите цю роботу. І район, я думаю, долучиться, коли побачить, що громада активно працює в цьому напрямку», – наголосив Микола Подопригора, звертаючись до керівництва Буринської ОТГ.

За словами начальника управління інфраструктури Володимира Дудченка, місця розташування майданчиків у Буринському районі вже визначені, здійснено їх обстеження, потрібні лише кошти для їх облаштування. Адже наразі шкода, яку наносять великогабаритні вантажоперевезення вимірюється сотнями мільйонів гривень.

 

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Stroika
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: