СумБуд

На строкову службу планують призвати 110 сумчан

Суспільство | 12:04, 1.04.2019
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 1 квітня, розпочався черговий призов громадян України на строкову військову службу в Збройні Сили України та до інших військових формувань.

Цього року весняний призов триватиме з 1 квітня по 30 червня, планове завдання для міста становить 110 осіб.

12 березня виконавчий комітет прийняв рішення № 165 «Про черговий призов громадян України на строкову військову службу в квітні-червні 2019», де визначено, що призову на строкову військову службу підлягають юнаки віком 20-27 років, а також ті, кому виповнилося 18 років з їх згоди і написанням відповідної заяви до військового комісаріату. Закликати на строкову військову службу будуть в Збройні Сили України, до Державної прикордонної служби та Державної служби транспорту і зв’язку. Строковик з вищою освітою буде служити один рік, інші — 1,5 року.

Оповіщення призовників буде проводитися персональними повістками силами особового складу Сумського міськвиконкому, технічними працівниками, кількість яких визначено розпорядчим документом міської ради, органами поліції, представниками обслуговуючих організацій, підприємств і установ.

Особи, які будуть ухилятися від призову і не з’являться за повісткою до військового комісаріату, будуть притягнуті до відповідальності відповідно до чинного законодавства України.

Військовослужбовці строкової служби будуть проходити службу в небойових військових частинах і не будуть залучатися до проведення ООС. А також вони розповіли про соціальні гарантії для військовослужбовців строкової військової служби.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

метизная компания
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: