Реклама
Керама Хит

На Сумщині 49 домогосподарств продають сонячну енергію

 Поділитися

Поділитися в

Foto

Майже три мільйони гривень заплатило ПАТ “Сумиобленерго” з початку року власникам приватних домогосподарств за енергію сонця, – повідомляється на офіційному сайті підприємства.

У нашому регіоні вже 49 приватних домогосподарств мають генеруючі установки, які виробляють електроенергію з сонячного випромінювання. Для порівняння – в минулому році таких було 22.

ПАТ “Сумиобленерго” купує в цих споживачів надлишок електроенергії, отриманої з альтернативного джерела за “зеленим” тарифом, який сьогодні становить 561,65 коп. за кВт•год (по 31 грудня 2019 року).  За 9 місяців 2017 року ПАТ “Сумиобленерго” закупило 533 240 кВт•год “сонячної” електроенергії, сплативши за це майже три мільйони гривень.

ПАТ “Сумиобленерго” – єдина енергопостачальна компанія в регіоні, яка забезпечує стабільне електропостачання понад півмільйона споживачів. Товариство крокує в ногу з прогресом, враховуючи світові та українські тенденції в розвитку енергетики в різних напрямках. Зокрема, що стосується популяризації альтернативних джерел енергії.

*”Зелений” тариф – економічний механізм, спрямований на заохочення генерації електроенергії відновлювальною енергетикою, закріплений в Україні на законодавчому рівні. Він  діє лише для приватних домогосподарств, які виробляють електричну енергію об’єктами електроенергетики, величина встановленої потужності яких не перевищує 30 кВт. Ознайомитися з “зеленими” тарифами можна на сайті ПАТ “Сумиобленерго”.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Stroika
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: