Реклама
jurotat

На Сумщині інспектуватимуть районні лікарні

 Поделиться

Поделиться в

Тимчасова контрольна комісія Сумської облради з перевірки стану об’єктів будівництва, які будуються (реконструюються, ремонтуються) за кошти облбюджету, прийняла рішення провести перше виїзне засідання в місті Охтирка. Депутати проінспектують хід виконання робіт у Центральній районній лікарні. Про це повідомив голова комісії, депутат від партії «Відродження» В’ячеслав Бершов.

Попередньо народні обранці обговорили план роботи, визначилися з об’єктами і термінами перевірок, а також погодили кандидатури експертів — від управління капітального будівництва Сумської ОДА, управління майном облради, управління державної архітектурно-будівельної інспекції у Сумській області та громадськості. Вони будуть брати участь у перевірках спільно з членами ТКК.

Для організації належної роботи комісії фахівці ОДА надали інформацію з переліком об’єктів, даними щодо наявності проектно-кошторисної документації, проходження експертизи, вартості робіт, дати початку та завершення будівництва, освоєння бюджетних коштів.

«Наша позиція — тверда і непохитна: об’єктивно перевірити витрати кожної копійки коштів обласного бюджету по кожному об’єкту», — наголосив В’ячеслав Бершов.

Про хід і результати перевірок — у наступних повідомленнях.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Керама Хит
comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: