Реклама
jurotat

На Сумщині конкретною справою довели – чужих дітей не буває

 Поделиться

Поделиться в

Буквально за рік в Недригайлівському районі Сумської області Хоружівський центр соціально-психологічної реабілітації дітей області перетворився на виховний заклад європейського типу. Під особистий контроль створення належних умов в закладі взяла депутат фракції «Солідарність» в Сумській облраді Віра Лаврик. Плідно співпрацюючи з обласною владою, було належним чином профінансовано центр, проведено ремонти, а також придбано все необхідне для успішної реабілітації та розвитку дітей.

В центрі перебувають діти віком від 3 до 18 років, які опинилися в складних життєвих обставинах. Кваліфіковані спеціалісти надають їм комплексні соціальні, психологічні, педагогічні, медичні, правові та інші види допомоги. До Центру направляються діти, які опинилися у складних життєвих обставинах, або якщо батьки з певних причин не можуть  забезпечити належного догляду та утримання своїх дітей, ухиляються від виконання батьківських обов’язків, вживають алкоголь, наркотичні засоби.

Діти проживають у 2-, 3-, 4-місних кімнатах готельного типу. У кожному номері є туалет, умивальник, душова кабіна. Навчаються діти в Хоружівському навчально-виховному комплексі: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад.

Харчування вихованців здійснюється їдальнею закладу, яка включає залу для харчування, розраховану на 50 посадочних місць, гарячий цех для приготування їжі.

Станом на 15 серпня поточного року у закладі перебувало 48 дітей. Станом на сьогодні – 28.

Віра Лаврик в черговий раз відвідала заклад, як завжди депутат завітала з подарунками – зошитами, підручниками, фарбами, олівцями, пеналами, чим порадувала маленьких учнів.

«Недригайлівський район – один з районів, де дітки потребують соціального притулку, захисту. «В Хоружівському центрі соціально-психологічної реабілітації дітей перебувають дітки, яким по життю випала нелегка доля, але держава підставляє своє плече захисту та підтримки. Єдине, що хочеться побажати дітям, то це добре навчатися, не втрачати оптимізму. Влада зробить все, щоб дітки даної категорії були ні в чому обділені, щоб вони відчували, що держава про них піклується», – наголосила Віра Лаврик.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Керама Хит
comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: