Реклама
jurotat

На Сумщині конопля є потенціалом для розвитку туристичної галузі

Суспільство | 14:30, 16.04.2018
 Поделиться

Поделиться в

Foto

Про розвиток туристичної галузі на Глухівщині із залученням потенціалу ненаркотичної коноплі сьогодні доповів начальник відділу промоції та туризму Юрій Гладенко під час апаратної наради в облдержадміністрації. 

Хочу звернути увагу, що ми поки що не використовуємо потенціал коноплі ненаркотичної. Хотілося б на це звернути увагу тому, що у нас унікальний інститут луб’яних культур, унікальна колекція створених більше 30 ненаркотичних видів конопель. Це може стати якісним туристичним бластером, який можна використати для глибокої переробки сировини і дійсно привернення уваги до заповідних територій, відпочинку та профілактики здоров’я. І прицьому,конопля могла б дійсно привернути увагу з можливістю забезпечити ОТГ роботою, бо ця сировина швидко і якісно зростає та може замінити багато продуктів, які мають високу ціну.

Ми вже представили цей потенціал на виставці. Зараз будемо проводити роз’яснювальну роботу з нашими підприємцями, щоб вони звернули увагу на переробку конопель, а також активно позиціонувати як туристичний формат. При цьому в ОТГ ведеться робота по залученню селянських садиб. Селяни вже на це активно звертають увагу, ми сподіваемось, що наша робота зможе дати їм можливість окрім етнонапрямку розвивати свій присадибний.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Керама Хит
comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: