Реклама
jurotat

На Сумщині лише з 230-ї спроби продали хлібзавод

 Поделиться

Поделиться в

Foto

Нарешті, Хлібозавод «Залізничник», що у місті Тростянець знайшов свого власника. З 230 спроби 48 %  акцій продано за 554 тисячі гривень, — повідомляє прес-служба ФДМ України

28 лютого 2018 року, на Українській міжбанківській валютній біржі реалізовано державний пакет акцій ПрАТ «Хлібозавод «Залізничник» розміром 48,021% статутного капіталу.  Ціна продажу становить —  554,587 тис грн.

Переможцем аукціону визнано – ТОВ «І-ІНВЕСТ».

«Це сумна статистика, і таких підприємств багато, які виставляються роками на продаж і безрезультатно.

Зі вступом в дію нового закону про приватизацію такої «статистики» стане значно менше. Адже після 2 безрезультатних спроб торгів на підвищення ціни, інші аукціони будуть проходити на пониження і таким чином визначать реальну вартість підприємства, за яку інвестор готовий купувати.

І нехай мене критикують популісти і «великі знатоки» приватизації, але непрацююче підприємство, яке занепадає, руйнується і роками чекає, коли знайдеться той, хто за нього заплатить нереальні мільйони доларів, приносить значно більше шкоди, аніж зниженння стартової ціни», — підкреслив на своїй сторінці в Facebook в. о. Голови Фонду держмайна Віталій Трубаров.

 

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Керама Хит
comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: