Реклама
jurotat

На Сумщині можна платити за кабельне телебачення та Інтернет через QR-код від ПриватБанку

 Поделиться

Поделиться в

Сьогодні сумчани мають можливість сплачувати комунальні платежі за допомогою QR-коду Сумського розрахункового центру, за навчання у ВУЗах, а з липня — приєдналися компанії послуг кабельного телебачення та Інтернет.

Відтепер платежі за кабельне телебачення та інтернет-компаній: СІТБ, ФОП Козленко, SITV, ФОП Красніков В.В., ІТК Інтернет, SITV Інтернет (ФОП Перов О.О.), СІТБ Плюс, ТОВ Сумські телекомсистеми, ТОВ ТРК Майбуття — можна швидко оплатити за допомогою технології QR-код.

Технологія миттєвої безконтактної оплати за допомогою QR-коду у мобільному додатку Приват24 стрімко впроваджується в усіх куточках України. Транспорт, комунальні платежі, оплата навчання у ВУЗах, дитячих садочках і навіть у зоопарку та музеї — це не повний перелік QR-послуг, які діють у регіонах нашої країни.

Сама технологія “Платежі за QR-кодом” є відкритою національною платформою, що дозволяє безконтактно оплачувати платежі в будь-якій точці країни.

“ПриватБанк постійно вдосконалює технології, щоб клієнти заощаджували не тільки час, а і гроші. Більшість сумчан вже відчули усі переваги миттєвої оплати QR-кодом комунальних платежів, безконтактної оплати в тролейбусах та автобусах міста Суми, трамваях міста Конотоп, — говорить керівник напрямку «Платежі населення» Вікторія Рудь. — Уже в липні споживачі інтернет-послуг, кабельного телебачення отримали квитанції з QR-кодом і мали можливість відчуюти усі переваги миттєвої оплати”.

Оплата комунальних платежів за допомогою QR-коду проходить швидко, просто і виключає помилки в реквізитах. Для цього достатньо завантажити на смартфон мобільний додаток Privat24, натиснути значок QR, відсканувати QR-код з квитанції та обрати картку для оплати. Ті, у кого ще немає смартфону, можуть здійснити оплату через QR-код у касах відділень ПриватБанку.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Керама Хит
comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: