Керама Хит
Керама Хит

На Сумщині не полишають надії врятувати “Фрунзе”

 Поділитися

Поділитися в

Цього разу головною темою апаратної наради при голові облдержадміністрації стало питання погашення заборгованості по заробітній платі на одному із промислових гігантів Сумщини Очільник області повідомив учасникам апаратної наради, що 1 травня трудовому колективу було перераховано першу половину грудневої зарплати, а з 13 травня здійснюється виплата другої частини заробітку за грудень.
«Я не хотів би перебільшувати роль облдержадміністрації у стабілізації ситуації на підприємстві, але ми зробили все від нас залежне, щоб 6 200 жителів області, які працюють на СНВО, отримали заробітну плату, – зазначив Микола Клочко. – Зокрема, разом з іншими органами влади та органами місцевого самоврядування вже неодноразово зверталися до вищого керівництва держави з приводу підприємства, було докладено максимум зусиль, щоб об’єднанню почали більш-менш регулярно відшкодовувати ПДВ». За словами генерального директора публічного акціонерного товариства «Сумське машинобудівне науково-виробниче об’єднання» Олексія ЦИМБАЛА, підприємство поступово виконує взяті на себе зобов’язання перед працівниками. «У цьому аспекті хотілося б відзначити велику роль обласної влади і передусім очільника Сумщини Миколи Клочка, завдяки зусиллям якого, врешті-решт, заводу перерахували пеню за несвоєчасно відшкодований ПДВ. Цих коштів вистачило на нарахування половини місячної зарплати сумським машинобудівникам, а також на проведення частини виплат тим, хто звільнився», – пояснив гендиректор СНВО.
Адміністрація Сумського НВО планує до кінця травня виплатити працівникам першу половину січневого заробітку, а протягом червня видати другу його частину та половину зарплати за лютий.
Активізувати виплати генеральний директор об’єднання розраховує у липні за умови, якщо іранці нарешті почнуть фінансувати підписані наприкінці минулого року договори. Також розраховують на перемогу у тендері та укладання контрактів з узбецькими партнерами.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Stroika
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: