Реклама
jurotat

На Сумщині не вистачає опорних шкіл

 Поделиться

Поделиться в

Про це заявив очільник області Микола Клочко під час колегії перед головами райдержадміністрацій.

«Якість освіти, а не збереження кількості шкіл в районі. Ось якою має бути позиція керівників районів та влади на місцях», – підкреслив Микола Клочко.

Заслухавши голів райдержадміністрацій щодо діючої шкільної мережі в районах,заступник голови облдержадміністрації, куратор освітньої галузі в області Микола Подопригора також зауважив, що керівники районів перш за все мають думати не про ціну освіти, а про якість.

«Чути від голів райдержадміністрацій про те, що в школі навчається 26 чи 27 дітей, а вони її утримують за рахунок державної субвенції, бо гроші є – це просто сумно, – говорив Микола Подопригора. – Я хочу поставити сьогодні вам запитання: «Ви віддасте свою дитину в школу, де в класі навчається два учні, де один вчитель веде уроки відразу у трьох класах? Думаю, ні. Чому ж замість того, щоб говорити про якість освіти, ми говоримо про утримання стін?»

Заступник голови облдержадміністрації нагадав присутнім, що ставилося завдання, щоб до 1 вересня в кожному районі були створені опорні школи. Але його виконали, на жаль, не всі. Наразі 7 районів області залишаються без опорних шкіл.

«Чому ви не створюєте опорні школи в містах обласного значення? У нас міста живуть окремо, а райони, сільська місцевість – окремо. А де діти отримають якісну освіту – вас не стосується»! – наголосив посадовець.

Микола Клочко доручив керівникам районів дослухатися до слів куратора освітньої галузі й виконати завдання щодо створення мережі опорних навчальних закладів в області.

 

 

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Керама Хит
comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: