Реклама
Керама Хит

На Сумщині підрахували колосальні збитки від буревію 1-го липня

Події, Суспільство | 08:30, 5.07.2017
 Поділитися

Поділитися в

В епіцентрі руйнівної стихії 1-го липня опинилися місто Суми, Сумський, Білопільський, Буринський, Конотопський, Недригайлівський, Роменський та Лебединський райони.

У результаті лиха було знеструмлено 19 населених пунктів Лебединського району, пошкоджено 58 повітряних електроліній різної потужності та 58 трансформаторних підстанцій, 6 ферм та 4 сільськогосподарських підприємства. Пошкоджено також покрівлі Гринцівського НВК, Штепівської АЗПСМ, Штепівської ЗОШ, перекриті автомобільні шляхи внаслідок повалення дерев за напрямками: Лебедин – Штепівка, Лебедин – Будилка-Боровенька-М.Бобрик.

Для ліквідації наслідків стихійного лиха були задіяні 2 бригади філії ДП «Дорбудсервіс» та 6 бригад філії Лебединський РЕМ ПАТ «Сумиобленерго». Задіяні також бригади з базових сільських господарств.

Станом на 1-ше липня всі автомобільні шляхи були розчищені від повалених дерев. На 3-тє липня без електроенергії залишалися 6 населених пунктів з 19 постраждалих. Бригади в повній мірі забезпечені матеріальними резервами для ліквідації наслідків негоди.

За інформацією Конотопської райдержадміністрації, найбільше постраждали населені пункти Дептівської, Карабутівської, Красненської, Кошарівської, М. Ганівської, В. Самбірської, Тернівської сільських  рад: знеструмлені населені пункти, повалені дерева, електричні опори, обірвано електропроводи, пошкоджено дахи, – повідомляється на сайті Сумської ОДА.

Вже проведені першочергові ремонти та відновлена робота пошкоджених об’єктів енергозабезпечення населення, розчищено дороги від повалених дерев.

На сьогоднішній день відновлено електропостачання у всіх населених пунктах району, однак в деяких селах ще відсутнє світло на окремих вулицях. Ремонтні роботи тривають.

На Кролевеччині з метою мінімізації негативних наслідків у разі виникнення природних катаклізмів також було проведено засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Присутні визначили конкретні завдання щодо організації протидії загрозам та порядок дій під час ускладнення погодних умов.

Фото із соціальних мереж.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Stroika
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: