Реклама
jurotat

На Сумщині план по призову виконаний на 100%

Події, Суспільство | 20:15, 19.06.2017
 Поделиться

Поделиться в

Призовна кампанія в Сумській області виконана на 100%.

Про це губернатору Миколі Клочку та учасникам апаратної наради повідомили Віталій Тимошенко, начальник управління взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи облдержадміністрації  і Тарас Давиденко, військовий комісар Сумської області.

«Планові завдання з призову в Сумській області виконані на 100%, у війська відправлено 415 осіб із 415 запланованих, – зазначив Віталій Тимошенко.Найкраще в цьому напрямку спрацювали Конотопський, Великописарівський, Недригайлівський, Шосткинський та Глухівський райони».

За його словами від Сумщини у І кварталі цього року зараховано 310 громадян на військову службу за контрактом (завдання виконане на 103%). Серед міст та районів, які найуспішніше впоралися із цим завданням, міста Глухів, Шостка, Охтирка, а також Сумський та Конотопський райони.

«Завдання щодо призову офіцерів на строкову службу та призову офіцерів за контрактом ми виконали на понад 100%Наразі працюємо над виконанням завдання щодо призову солдат-сержантів на контрактну службу. І я планую виїжджати в райони та проводити роз’яснювальну роботу в цьому напрямку на місцях», – повідомив губернатору Тарас Давиденко.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Керама Хит
comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: