Реклама
Керама Хит

На Сумщині планують оздоровити більше 50 тисяч дітей

Суспільство | 22:30, 12.03.2018
 Поділитися

Поділитися в

Foto

Наразі на Сумщині розпочато процес підготовки до оздоровчо-відпочинкової кампанії 2018 року. Про це повідомила на апаратній нараді при голові облдержадміністрації заступник начальника обласного управління молоді та спорту Ольга Резніченко. 

За її словами, прогнозний показник фінансового забезпечення оздоровчо-відпочинкової кампанії 2018 року становить майже 42 мільйони гривень, що на 8 мільйонів гривень більше від фактичного показника 2017 року. Із них з обласного бюджету – майже 9 мільйонів гривень; бюджети міст та районів області – 29 мільйонів гривень; 3,8 мільйона гривень – залучені кошти.

Усіма формами відпочинку та оздоровлення передбачено охопити 51 758 дітей (50,3 %) віком від 7 до 17 років. Особлива увага у 2018 році буде приділена оздоровленню та відпочинку дітей пільгових категорій.

За словами заступника начальника профільного управління, протягом 2018 року на Сумщині заплановано роботу 22 позаміських дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, 1 дитячого закладу санаторного типу та 2 наметових містечок. Також у поточному році заплановано внесення до регіональної мережі дитячих закладів оздоровлення та відпочинку 2018 року 2 наметових таборів «Коловрат ім. Романа Атаманюка» й «Табору миру».

У лютому розпочали свою роботу «Український дитячий центр «Молода гвардія» та «Міжнародний дитячий центр «Артек», до яких на першу зміну вже заїхало 42 дитини пільгових категорій Сумської області.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Stroika
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: