Реклама
jurotat

На Сумщині планують створити туристичний інтернет-ресурс

Суспільство | 16:30, 1.03.2018
 Поделиться

Поделиться в

Foto

Про перспективи розвитку туристичної галузі в області під час засідання Ради з питань розвитку туристичної діяльності в Сумській області. 

Учасники засідання зазначили, що вже є гарні напрацювання туристичних маршрутів, заходів, фестивалів, які потребують тільки систематизації та інформаційної кампанії. Згадали «Сурми України», «Козацький родослав», «Кролевецькі рушники», які можуть бути основою розвитку туризму на Сумщині. Вони вже сьогодні цікавлять мандрівників з Польщі, Болгарії, Естонії.

За словами керівника апарату облдержадміністрації Дмитра Живицького, туристичний інтернет-ресурс повинен бути створений для того, щоб будь-хто міг придбати собі тур Сумщиною, готовий туристичний продукт, який необхідно тільки обрати, а транспорт, екскурсійний маршрут, житло, харчування вже буде організовано.  Окрім цього дуже важливо мати синхронізований єдиний календар подій щодо концертно-фестивальної діяльності, виставок, змагань. Це необхідно для того, щоб усі бажаючі могли без проблем планувати свої поїздки, завчасно бронювати житло, купувати квитки та інше.

Також, директор відділу промоції та туризму Юрій Гладенко анонсував проведення у Конгрес-центрі СумДУ 22-23 березня ворк-шопу у форматі круглого столу з питань розвитку активного та пізнавального туризму. На заході зберуться підприємці, яким цікава туристична інфраструктура, туроператори, фахівці у галузі туризму, представники влади і громадськості. На учасників очікують цікаві спікери з найактуальнішими питаннями у галузі туризму.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Керама Хит
comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: