Реклама
jurotat

На Сумщині, по можливості, усунули недоліки дорожніх об’єктів

 Поделиться

Поделиться в

Foto

Питання безпеки на дорогах України вже давно перейшло із площини дорожньої статистики у площину національної трагедії, — повідомляє прес-служба Служби автомобільних доріг у Сумській області

В рамках проведення Тижня безпеки дорожнього руху, що проходив з 13 по 19 листопада поточного року,  працівниками Служби автодоріг у Сумській області було  перевірено дороги в межах 64 навчальних і дошкільних закладів на їх відповідність схемам організації дорожнього руху.

У кожному третьому випадку були виявлені і, по можливості, усунені недоліки. До належного санітарного стану приведено 171 зупинка громадського транспорту, нанесено червоно-білу розмітку на 14 пішохідних переходах. Був проведений ремонт бар’єрного огородження на автодорозі Н-07 Київ-Суми-Юнаківка.

Заходи з безпеки дорожнього руху проводилися і на підходах до залізничних переїздів. Так, було забезпечено нормативну видимість на 35 переїздах, замінено 19 дорожніх знаків, відновлено дорожню розмітку на підходах до 5 переїздів, проведений ямковий ремонт на 64 м 2.

Фото Служба автомобільних доріг у Сумській області.Фото Служба автомобільних доріг у Сумській області.Фото Служба автомобільних доріг у Сумській області.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Керама Хит
comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: