Реклама
Керама Хит

На Сумщині поліція виявила двох порушників міграційного законодавства

Суспільство | 13:03, 11.12.2017
 Поділитися

Поділитися в

Операція «Мігрант» розпочалась 26 жовтня і триватиме до 24 грудня. За цей час полісмени разом із працівниками міграційної служби проводиться ряд заходів щодо перевірки правил перебування на території України іноземців та осіб без громадянства, законність їх працевлаштування та проживання тощо, – повідомляє відділ комунікації поліції Сумської області.
В рамках цих заходів працівники поліції перевіряють автовокзали, ринки, приватні помешкання з метою встановлення місць перебування іноземців, які порушують законодавство. Перевіряється автотранспорт, яким керують іноземці, та їх документи.


Правоохоронці Недригайлова вже виявили двох іноземців, що проживали на території району в порушення правил перебування іноземних громадян в Україні. У зв’язку з цим до міграційної служби були направлені обґрунтовані звернення для складання адміністративних протоколів за ст. 203 КУпАП. Також поліцейськими встановлено факт надання іноземцям жилої площі без реєстрації, в результаті чого направлені обґрунтовані звернення для складання адміністративних протоколів за ст. 205 КУпАП вже у відношенні власників житла – громадян України.


«Порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні, а саме проживання без документів, за недійсними документами, ухилення від виїзду з України після закінчення відповідного терміну перебування, тягнуть за собою накладення штрафу до 50 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, – коментує начальник Недригайлівського відділення поліції Володимир Зубенко. – Тож я закликаю всіх іноземців дотримуватись чинного українського законодавства і не порушувати встановлених Законом правил».


Працівники Недригайлівського відділення поліції звертаються до жителів та гостей району з проханням повідомляти про всі відомі їм факти порушення міграційного законодавства як іноземцями, так і громадянами України за телефонами Недригайлівського відділення поліції (05455) 5-23-33, 050-3079894 або на номер цілодобової лінії «102».

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Stroika
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: