Реклама
Керама Хит

На Сумщині постійно порушують права неповнолітніх злочинців

Суспільство | 11:30, 2.01.2018
 Поділитися

Поділитися в

На постійному контролі органів прокуратури Сумщини перебуває питання дотримання конституційних прав дітей, які вступили у конфлікт із законом, передусім законності перебування в установах попереднього ув’язнення, застосування до дітей пробаційних процедур, виконання судових рішень у кримінальних провадженнях, не пов’язаних з позбавленням волі, проведення соціально-виховної роботи з ними, – повідомляє прес-служба прокуратури Сумської області.
За результатами проведених перевірок в порядку нагляду за дотриманням прав дітей при виконанні судових рішень у кримінальних провадженнях, застосуванні до дітей заходів впливу, пов’язаних з обмеженням особистої свободи, у поточному році внесено 67 документів реагування, до відповідальності притягнуто 13 осіб. Забезпечено реалізацію конституційного права дітей, які тримаються в установах попереднього ув’язнення, на отримання соціально-психологічної допомоги, належні умови тримання та харчування. Крім того, забезпечено проведення соціально-виховної роботи, а також соціального супроводу неповнолітніх засуджених, які перебувають на обліку в органах пробації, залучення до вирішення соціально-економічних, психологічних проблем дітей та їх сімей соціальних служб.
Як повідомила начальник відділу прокуратури Сумської області Олена Луцик, водночас, завдяки вжитим заходам координаційного характеру протягом 2017 року спостерігалося зниження рівня злочинності серед неповнолітніх на 11%.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Stroika
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: